Характеристики термопрофілю та його роль у будівництві

10 жовтня, 10:58

Термопрофіль – сталева конструкція, яка зазвичай виготовляється із сталі, поверхня оцинкована, товщина якого становить 2 мм. Така конструкція використовується в будівництві і складається основу каркаса будівель. У термопрофілі є наскрізні поперечні перерізи, які розраховані для запобігання такого явища як зменшення теплопровідності проміж внутрішньої і зовнішньої поверхнями стіни.

Характеристики термопрофілю та його роль у будівництві

Цим і обумовлено широке його застосування для побудови будівель каркасного типу. Завдяки своїм теплозберігаючим якостям при будівництві не потрібно використовувати додатковий утеплювач, що істотно дозволяє економити Ваші кошти. Опорою швидкомонтованих будівель і споруд є металевий каркас.

Збірні будинки, які створені на основі каркасної споруди з термопрофілю будуть в хорошому стані, і прослужать протягом довгого часу. Така міцність будинку визначається тим, що термопрофіль, на відміну від профілю з дерева, не піддається реакції внаслідок різкої зміни температури і підвищеної вологості. Якщо використовувати профіль з дерева, то його необхідно просочити, щоб не піддавався горінню і не гнив. При будівництві каркасного будинку ви можете втілити всі свої бажання в реальність.

Термопрофіль використовують при будівництві швидкомонтованих будинків в районах, де присутня загроза землетрусу. Такий будинок витримає землетрус з магнітудою в 9 балів. Така стійкість досягається внаслідок високої еластичності. Протягом усього терміну використання термопрофілю він не змінює свої розміри і не деформується. Завдяки цьому будинок може прослужити вам до ста років.

Також в швидкомонтованих будівлях і спорудах відсутня наявність вологи, а матеріали, які використовуються при будівництві, виконують функцію звукоізоляції, що є великою перевагою. У такому будинку затишно жити і приємно запрошувати друзів і рідних.

Cхожі статті
Будівлі
Утеплення стін в дерев’яному будинку
10 жовтня, 11:10
Утеплення стін в дерев’яному будинку
Примусова вентиляція в каркасному будинку
10 жовтня, 11:07
Примусова вентиляція в каркасному будинку
Види шпаклівок для стін: вибираємо матеріали для фінішної обробки
10 жовтня, 11:04
Види шпаклівок для стін: вибираємо матеріали для фінішної обробки
Класифікація видів пластикових вікон
10 жовтня, 11:02
Класифікація видів пластикових вікон
ПОДАРУНОК

Дізнайся ПЕРШИМ про ЗНИЖКИ, АКЦІЇ, НОВИНИ!!!