Як відремонтувати фундамент в дачному будинку самостійно

Як відремонтувати фундамент в дачному будинку самостійно

Несуча конструкція під будь-якою будовою покликана витримувати постійні і досить серйозні навантаження, від яких основа поступово втрачає свої міцнісні якості і, якщо вчасно не провести ремонт фундаменту дачного будинку, вся конструкція може вийти з ладу. Руйнування починається з появи тріщин у стінних елементах будинку, потім порушується функціонування наявних комунікацій, і в кінці кінців будова стає непридатною для експлуатації.

Щоб подібна доля не спіткала Вас слід весь час спостерігати за поточним станом несучої конструкції. Є кілька ознак, за якими Ви стовідсотково зможете «поставити діагноз» основи свого дачного будиночка, що стосується невідкладних відновлювальних робіт.

Напевно, Ви розумієте, що відновлювальні роботи, що стосуються будинку на дачі, є досить трудомістким і складним процесом. І перед Вами може виникнути дилема: зробити все своїми руками або ж скористатися послугами сторонньої організації.

Кожен конкретний випадок індивідуальний, тому однозначно сказати, як саме Ви повинні вчинити, не можна. Адже все залежить від параметрів будови, якостей грунту, наявних руйнувань і, звичайно, бюджету.

Якщо необхідно підлатати підставу легковажної будови, баню, гараж, або альтанку в саду, то цілком можна все зробити своїми руками. А ось ремонтуючи фундамент більш масивної споруди, скажімо двоповерхового котеджу, потрібно вже серйозні навички і знання у будівельній справі, а також спец. матеріали та професійне обладнання.

Запам’ятайте: все залежить від типу фундаменту відновлюваної споруди. Скориставшись домкратами, Ви з легкістю зможете не тільки відновити, але й повністю замінити несучу конструкцію під легким дерев’яним будинком. Щодо фундаментів кам’яних будівель можна сказати, що їх не можна замінити, їх можна лише зміцнювати, роблячи ремонт.

Cхожі статті
Будівлі
Утеплення стін в дерев’яному будинку
10 жовтня, 11:10
Утеплення стін в дерев’яному будинку
Примусова вентиляція в каркасному будинку
10 жовтня, 11:07
Примусова вентиляція в каркасному будинку
Види шпаклівок для стін: вибираємо матеріали для фінішної обробки
10 жовтня, 11:04
Види шпаклівок для стін: вибираємо матеріали для фінішної обробки
Класифікація видів пластикових вікон
10 жовтня, 11:02
Класифікація видів пластикових вікон
ПОДАРУНОК

Дізнайся ПЕРШИМ про ЗНИЖКИ, АКЦІЇ, НОВИНИ!!!