Корисна інформація

Майстер-клас на мільйон - ремонт дороги у Рівному чайником. ВІДЕО

5 жовтня, 16:21
Теплоізоляція, гідроізоляція, звукоізоляція, клеї

Інженерні дива демонструють рівненські комунальники. Замість того, щоб ремонтувати дорогу, вони поливають її смолою з чайника, а невдоволених мешканців міста просто посилають " на х...". Цікаво, чи саме цей ексклюзивний ремонт коштує мільйон гривень.

Майстер-клас на мільйон - ремонт дороги у Рівному чайником. ВІДЕО

Нагадаємо, що багатостраждальне перехрестя вулиць Черняка-Грушевського-Гагаріна планують відремонтувати вже найближчим часом. Вартість робіт – майже мільйон гривень. А ремонтуватиме його обласне управління капітального будівництва за кошти обласного бюджету. Ремонтні роботи виконуватиме підприємство "Рівнеавтошляхбуд". Їх планують завершити вже до Великодня.

У соціальній мережі "Facebook" рівнянин Орест Погореляк виклав світлини, на яких знято перебіг ремонтних робіт на проблемному перехресті біля ТЦ "Чайка". Чоловік акцентує увагу на "новій" технології вкладання асфальту - з допомогою чайника та смоли. За словами Ореста Погореляка, такий ремонт "винесе у повітря" приблизно мільйон гривень громади.

""ШОК" - нова технологія вкладання асфальту від рівненських комунальників. Всі знають про перехрестя біля "Чайки", так ось, дожили - комунальники вкладають асфальт, та не просто, а за новою технологією. З ЧАЙНИКА в пилюку поливають смолою!!! Як думаєте, скільки коштів громади піде в небуття? Думаю, мільйон, не менше," - йдеться у повідомленні рівнянина.

Сьогодні рівняни дивуються новому методу ремонту доріг у місті - замість того, щоб ремонтувати дорогу, комунальники поливають її смолою з чайника. Втім, як виявилося, хто це робить, міська влада не знає, мовляв, це компетенція обласного УКБ.

Отримати коментар ані мера Рівного Володимира Хомка, ні до його заступника Олексія Хмилецького з цього приводу не вдалося. На дзвінки журналіста сайту вони відповіли, що зайняті.

Тим часом, як повідомили у прес-службі міської ради, ремонтні роботи на цій ділянці дороги проводять працівники обласного УКБ, вони за неї відповідають, і тому всі запитання, що там відбувається і як, - до обласних комунальників.

Згодом у міськраді повідомили, що для того, щоб водіям полегшити життя, працівники "Рівнеавтошляхбуд" вирішили таким чином провестикосметичний ремонт. Зробили це з власної ініціативи, своїми силами, і коштів з УКБ на це не виділяли. Та до Великодня, запевнили, цю ділянку дороги мають відремонтувати.

Інші майстер-класи
Навчання
Лакофарбові матеріали
Ремонт рульової рейки своїми руками форд Скорпіо
5 жовтня, 16:18
Ремонт рульової рейки своїми руками форд Скорпіо
Ремонт
Ремонт доріг по-чернівецьки. Комунальники провели «майстер клас» по латанню ям (ВІДЕО)
5 жовтня, 16:14
Ремонт доріг по-чернівецьки. Комунальники провели «майстер клас» по латанню ям (ВІДЕО)
Ремонт
Ілюстрований майстер-клас з ремонту умивальника
5 жовтня, 16:11
Ілюстрований майстер-клас з ремонту умивальника
Ремонт
Майстер-клас з ремонту ламінату
5 жовтня, 16:09
Майстер-клас з ремонту ламінату
ПОДАРУНОК

Дізнайся ПЕРШИМ про ЗНИЖКИ, АКЦІЇ, НОВИНИ!!!