Луганщина подала на конкурс до Мінрегіону 11 проектів футбольних полів

Спорт

Цьогоріч від міст та районів Луганської області на конкурс проектів, який проводить Міністерство регіонального розвитку України в рамках реалізації бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям», подано 11 проектів.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної державної адміністрації.

«Минулорічні проекти, які подавалися від області, вже реалізовані, а до кінця осені всі збудовані майданчики будуть введені в експлуатацію. У нас вже є позитивний досвід – в рамках цієї програми реалізовані чотири проекти. Тож, питання розбудови спортивної інфраструктури для нашої області важливе та принципове. Наразі від Луганщини подано 11 проектів. Сподіваюся, що більшість з них буде схвалено», – цитує прес-служба начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Антона Волохова.

Зазначається, що згідно зі змінами, внесеними цього року до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України, бюджетні кошти спрямовуються на реалізацію проектів, насамперед, розміщених на території, що належать до опорних закладів освіти та дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

За умовами конкурсу, будівництво зазначених об’єктів передбачає співфінансування з державного та місцевих бюджетів.

ПОДАРУНОК

Дізнайся ПЕРШИМ про ЗНИЖКИ, АКЦІЇ, НОВИНИ!!!