Соціальні проекти

Розкажіть свою історію успіху: конкурс кращі практики молодіжної роботи 2018

10 жовтня, 12:56
Розкажіть свою історію успіху: конкурс кращі практики молодіжної роботи 2018

З метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні, Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН започаткували в 2017 році Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні. Основні завдання Конкурсу: 1) обмін успішним досвідом між молодіжними організаціями та молодіжними працівниками; 2) публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості молодіжної роботи в Україні; 3) сприяння суспільному та політичному визнанню молодіжної роботи в Україні. В 2017 році на конкурс було подано 100 практик молодіжної роботи з різних куточків України від організацій з державного та громадського сектору. За підсумками, були відібрані 10 переможців, які отримали відзнаки та призи, а 64 практики увійшли до друкованого, а також електронного видання “Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні -2017”. Детальніше тут: https://goo.gl/MwwS5T Конкурс показав, що молодіжна робота в Україні потужна і дуже різноманітна.

КОНКУРС “КРАЩІ ПРАКТИКИ МОЛОДІЖНОЇ РОБОТИ В УКРАЇНІ-2018”: До участі у конкурсі в 2018 році запрошуються учасники та учасниці, які мають успішні практики в наступних сферах молодіжної політики: участь молоді в процесах демократизації (забезпечення відкритості, прозорості, підзвітності органів влади, просування порядку денного демократичних реформ на рівні громади), освіта та просвітницька діяльність з прав людини, захист прав людини, просування рівності та недискримінації в українському суспільстві, розвиток механізмів забезпечення участі молоді в житті громади, підтримка молодіжних проектів та ініціатив, розвиток молодіжних громадських організацій, волонтерство, змістовне дозвілля для молоді та молодіжне таборування, інклюзивний розвиток (включення вразливих груп молоді), сталий розвиток та екологія, інше. Якщо у вас є успішний досвід молодіжної роботи, будь ласка, в загальних рисах викладіть інформацію за формою. Опис Вашої практики не обов’язково має бути написаний бездоганно. Ми можемо звернутися до вас з додатковими питаннями та готові допомогти вам оформити опис вашої практики у відповідності до найвищих комунікаційних стандартів. Ваші історії успіху можуть бути з місцевого, регіонального та національного рівня.

ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ: Звертаємо Вашу увагу, що цього року окрему увагу партнери конкурсу, приділяють сприянню практик молодіжної роботи щодо реалізації Цілей сталого розвитку. Цілі сталого розвитку (ЦСР), які ще називають “Глобальними цілями” — це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити з бідністю, захистити планету і забезпечити мир і процвітання для всі людей у світі. 17 цілей сталого розвитку (ЦCР) є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року, прийнятого світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року. Протягом наступних п’ятнадцяти років країни будуть спрямовувати свої зусилля на подолання всіх форм бідності, на боротьбу з нерівністю та на усунення негативних проявів кліматичних змін. Україна, як і інші країни-члени ООН, приєдналася до глобального процесу забезпечення сталого розвитку. В процесі заповнення заявки Вам буде запропоновано відповісти на запитання “Яким чином реалізація Вашої практики сприяє інтеграції Цілей сталого розвитку 2030?” Перед заповненням питання, пропонуємо Вам ознайомитись з інформацією за посиланням http://www.un.org.ua/ua/tsili-rozvytku-t...

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ: найкращі практики увійдуть до друкованого та електронного видання «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні», який надалі широко розповсюджуватиметься серед зацікавлених сторін, 10 переможців конкурсу отримають призи та відзнаки. Відбір кращих практик здійснюватиме спеціальна комісія, до складу якої увійдуть представники партнерів конкурсу та незалежні експерти молодіжного середовища. Результати конкурсу будуть оголошені на Другому всеукраїнському форумі молодіжних працівників та працівниць в Дніпрі 1-3 листопада.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ: Залучення молоді – якою мірою молодь як цільова аудиторія була залучена до розробки та впровадження практики. Інклюзивність– в якій мірі практика враховує інтереси різних груп молоді. Інноваційність– в якій мірі методи та підходи, використані для вирішення проблеми, були новими та креативними. Вплив – якою мірою отримані результати є сталими та впливають на досягнення довгострокових цілей. Можливість адаптації та поширення – якою мірою методика практики дозволяє використовувати її в різних місцях та контекстах. Заповнити заявку Кінцевий термін подачі – 1 вересня 2018 року. Про результати конкурсу всі заявники будуть повідомлені листом на електронну пошту напочатку жовтня 2018 року! Додаткову інформацію можна отримати у координаторки конкурсу Анни Острікової gro.pdnu@avokirtso.anna Заздалегідь дякуємо за той час, який ви витратите, щоб поділитися знаннями та досягненнями з іншими!

Відгуки
Відгуки відсутні
ПОДАРУНОК

Дізнайся ПЕРШИМ про ЗНИЖКИ, АКЦІЇ, НОВИНИ!!!